NÁSTROJE A PŘÍPRAVKY NA OHÝBÁNÍ TRUBEK ZA STUDENA A NA FORMOVÁNÍ KONCŮ TRUBEK

Komplexní nabídka služeb v oblasti výroby, konstrukce a vývoje nástrojů včetně zákaznické podpory a poradenství

Nástroje na ohýbání trubek - OMNI-X

OMNI-X CZ, s.r.o. je soukromá  společnost, která vyrábí nástroje a přípravky pro tváření trubek za studena s užší specializací v oblasti konstrukce a výroby nástrojů pro ohýbačky trubek, která byla založena roku 1999 jako obchodní dceřinná společnost firmy OMNI-X Inc. v době prudkého rozvoje průmyslové výroby v České republice a okolním regionu. Původní plán dodávat jednouché nástroje – trny, vyhlazovače – vyrobené v naší mateřské firmě v USA se po prvním roce úspěšné spolupráce s našimi zákazníky zásadně změnil: „Jestliže chceme uspět na trhu s takovým potenciálem a rozmanitostí jaký představuje trh v EU musíme nejen prodávat, ale i designovat a vyrábět nástroje zde v Evropě“. Po úspěšné první fázi zavádění malé výroby a bližším marketingovém průzkumu na českém i okolním evropském trhu se vedení společnosti rozhodlo postupně rozšiřovat výrobu a nabídku až do současné podoby, kdy společnost soutěží o pozici jednoho z předních dodavatelů nástrojů pro ohýbání trubek za studena.


PartnersK přípravě NC programů pro naše CNC obráběcí stroje používáme technologické CAD/CAM software GibbsCAM.
Zlepšení výrobních procesů

Prosazujeme komplexní řešení zákazníkových požadavků - návrh, konstrukci, výrobu, poradenský i technický servis, v souladu se současnými trendy v oblasti ohýbání trubek. Naše služby poskytujeme v co nejkratších reálných časech.

Funkční nástroje

Nabízíme funkční „řešení na míru“ a umožnujeme tak zákazníkovi vyhnout se chybám a omylům, které se v tomto úzce specializovaném strojírenském oboru bohužel často vyskytují.

Prevence chyb a omylů

Nabízíme nástroje pro ohýbačky trubek. Hlavní důraz zde klademe na funkčnost nástrojů a rychlost dodávek, tedy na dodávání v nejrychlejších možných termínech při zachování jakosti.

Komplexní řešeni

Využíváme moderní CNC stroje, CAD/CAM technologie. Klademe důraz na neustálé vylepšování celého výrobního procesu, zvyšování kvalifikace, získávání zkušeností a motivace našeho mladého kolektivu.